Szűrés

Gyártó
Kábelhossz (méter)
Ár
3 110 Ft - 3 270 Ft
Termék státusza

Tanúsítvány

SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Tel.: +36-20/944-5611 (H-P 9-15 óra között)

Email: info@kabelvilag.hu

Optikai (patch) kábelek ST/ST

A 62,5/125 µm-es OM1 multimódusú optikai kábel alkalmas gyors Ethernet, gigabites Ethernet és üvegszálas csatornás alkalmazásokhoz, például adatközpontokban, telekommunikációs helyiségekben, szerverfarmokban, felhőalapú tárolóhálózatokban és minden olyan helyen, ahol szálkábelekre van szükség.
Az OM1 patch zsinórokat LSZH kábelekkel gyártják, amelyek megfelelnek az IEC, EIA TIA vagy Telcordia szabványoknak.
Tovább
Átmeneti készlethiány
Beszerzés- 1 - 2 hét
3 270 Ft