Új jelszó kérése
Szűrés
Kábelhossz
1 m - 20 m
Gyártó
Ár
430 Ft - 6 900 Ft
Kategóriák
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Fizetési megoldás

Optikai (patch) kábelek SC/SC

Fő kategória >KÁBELEK >OPTIKAI (patch) kábelek >Optikai (patch) kábelek SC/SC

Sorrend:

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm SC/SC 1m
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 

Webáruház készítés
Weboldalunk további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát az adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint.