Kábel gyorskereső

Szűrés
Kábelhossz (méter)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Gyártó
(2)
(6)
Ár
1 558 Ft - 11 361 Ft
Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Tanúsítvány
Elérhetőségek
BLM Hungary Kft.
+36-20/944-5611
info@kabelvilag.hu
1211 Budapest, Színesfém utca 10.
Facebook

Fizetési megoldás
Termékajánló

Optikai (patch) kábelek LC/ST

Főkategória >KÁBELEK >OPTIKAI (patch) kábelek >Optikai (patch) kábelek LC/ST

Sorrend:

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/ST 0.5m (21.15.8770)
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/ST 1m (21.15.8771)
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/ST 2m (21.15.8772)
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/ST 3m (21.15.8773)
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/ST 5m (21.15.8775)
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak.
 
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/ST 10m (21.15.8778)
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 

Webáruház készítés