Kábel gyorskereső

Szűrés
Kábelhossz (méter)
(1)
(8)
(8)
(7)
(6)
(4)
(2)
Gyártó
(11)
(17)
(2)
(6)
Ár
1 570 Ft - 9 460 Ft
Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Tanúsítvány
Elérhetőségek
BLM Hungary Kft.
+36-20/944-5611
info@kabelvilag.hu
1211 Budapest, Színesfém utca 10.

Fizetési megoldás
Termékajánló

Optikai (patch) kábelek LC/LC

Fő kategória >KÁBELEK >OPTIKAI (patch) kábelek >Optikai (patch) kábelek LC/LC

Sorrend:

prev
12
next

Qoltec optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 1m (54075)
1 méter hosszú OM3 optikai kábel LC/LC csatlakozókkal. 
Qoltec optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 10m (54080)
10 méter hosszú OM3 optikai kábel LC/LC csatlakozókkal. 
ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 0.5m
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak. 

prev
12
next

Webáruház készítés