Tanúsítvány

SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Tel.: +36-20/944-5611 (H-P 9-15 óra között)

Email: info@kabelvilag.hu

Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-ST duplex, 1m (470056)

Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-ST duplex, 1m (470056)
-10%

Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-ST duplex, 1m (470056)

Termék kód :
470056
Garancia :
24 hónap
További adatok
Belső raktáron :  2 db
Raktáron
3 110 Ft (Bruttó ár)
2 799 Ft (Bruttó ár)
Kezdete: 2021.11.03   A készlet erejéig!
Kábelhossz (méter) :

Adatok

Kábelhossz (méter)
1
Gyártó
Intellinet
Cikkszám
C0367597
Tömeg
100 g/db

Kiegészítő termékek

Hasonló termékek