Kedves Vásárlónk!

Tájékoztatjuk, hogy szerdán  (2021.01.27.) telefonon nem vagyunk elérhetőek. 

Amennyiben kérdése van, írjon nekünk az info@kabelvilag.hu email címre.

Megértését köszönjük!

Kábel gyorskereső

Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Elérhetőségek
BLM Hungary Kft.
+36-20/944-5611
info@kabelvilag.hu
4440 Tiszavasvári, Somogyi Béla utca 10.
Facebook
Tanúsítvány

Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-ST duplex, 1m (470056)

-13%
Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-ST duplex, 1m (470056)
3 102 Ft (Bruttó ár)
Akció: 2 698 Ft (Bruttó ár)
Kezdete: 2020.11.19   A készlet erejéig!
Termék kód:
470056
Garancia:
24 hónap
Kábelhossz (méter):
  • Kábelhossz (méter)
    1
    Gyártó
    Intellinet
    Szállítási idő
    1 munkanap
    Cikkszám
    C0367597
    Tömeg
    100 g/db
Webáruház készítés