Kábel gyorskereső

Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Tanúsítvány
Elérhetőségek
BLM Hungary Kft.
+36-20/944-5611
info@kabelvilag.hu
1211 Budapest, Színesfém utca 10.
Facebook

Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 2m (21.15.8752)

ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm OM4 LC/LC 2m (21.15.8752)
5 480 Ft (Bruttó ár)
Termék kód:
21.15.8752
Garancia:
12 hónap
Kábelhossz (méter):
Termékkód:
Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak.
  • Csatlakozó típus :LC / LC
    Hosszúság :2 m.
    Átmérő :50
  • MennyiségKedvezményTermék ára
    1 db vagy többkevesebb mint 10 db-5 480 Ft/db
    10 db vagy több 5 %5 206 Ft/db
  • Kábelhossz (méter)
    2
    Gyártó
    Roline
    Termékkód
    21.15.8752
    Szállítási idő
    1 munkanap
    Cikkszám
    YW21158752
    Tömeg
    120 g/db
Webáruház készítés