Gembird EnerGenie módosított szinusz 12V 220V 150W autós inverter (EG-PWC150-01)
  1. 12V - 220V inverterek
  1. INVERTEREK
  2. 12V - 220V inverterek
Cikkszám:
Raktáron 1 db - AZONNAL ELÉRHETŐ KÉSZLET
Termék kód:
EG-PWC150-01
Garancia:
24 hónap
Várható szállítás GLS :
Dátum és Nap
Szállítási információk :
Csomagautomata
Házhozszállítás
Elállás :
30 napos visszaküldési lehetőség
Árajánlat :
Árajánlat kérés
Külső raktár
Rendelhető
Várható beszerzés: 2 - 5 munkanap
Beszállítói készlet
Nincs készleten
Várható beszerzés: 1 - 2 hét
Autóban használható feszültség átalakító. 12 V DC alakít át 230 V AC-re.
Így bárhol használhatja hálózati készülékeit.
Lehetővé teszi bármilyen váltóáramú elektronika (max. 150 W) csatlakoztatását, mint például notebookok, mobiltelefonok/fényképezőgépek töltői, elektromos szerszámok stb.
Kempingezéshez is ideális.
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Egy aljzatú 150 W-os autó inverter
Automatikus túlmelegedés, túlterhelés és rövidzárlat elleni védelem
A terhelés és a termosztatikusan szabályozott hűtőventilátor biztosítja a stabil áramellátást
LED állapotjelző
Cserélhető biztosíték
Eszköztípus: DC-AC inverter - külső
Tápegység
Bemeneti feszültség: DC 10-16 V
Biztosított gyakoriság: 50 Hz ± 3 Hz
Bemeneti csatlakozók: Autó szivargyújtó
Kimeneti csatlakozók részletei: 1 x táp - 230 V
2 x 4 tűs USB Type A - 5 V 2,1 A
Kimeneti feszültség: AC 230 / DC 5 V ± 10% - 50 Hz