Kábel gyorskereső

Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Tanúsítvány
Elérhetőségek
BLM Hungary Kft.
+36-20/944-5611
info@kabelvilag.hu
1211 Budapest, Színesfém utca 10.
Facebook

Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode (304031)

Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode
  • Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Termék ára
2 653 Ft (Bruttó ár)
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék ára
1 db vagy többkevesebb mint 10 db-2 653 Ft/db
10 db vagy több 5 %2 520 Ft/db
Termék kód
304031
Garancia
24 hónap
Cikkszám
C0367502
Megosztom
Funkciók
Tömeg
100 g/db
Kábelhossz (méter)
1
Gyártó
Intellinet
Webáruház készítés