Kábel gyorskereső

Kategóriák
Hírlevél
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Tanúsítvány
Elérhetőségek
BLM Hungary Kft.
+36-20/944-5611
info@kabelvilag.hu
1211 Budapest, Színesfém utca 10.
Facebook

Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-SC duplex, 20m (472586)

Intellinet multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), ST-SC duplex, 20m

Termék ára
8 843 Ft (Bruttó ár)
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék ára
1 db vagy többkevesebb mint 10 db-8 843 Ft/db
10 db vagy több 5 %8 401 Ft/db
Termék kód
472586
Garancia
24 hónap
Cikkszám
C0367608
Megosztom
Funkciók
Tömeg
2 kg/db
Kábelhossz (méter)
20
Gyártó
Intellinet
Webáruház készítés